+420 770 63 29 23 (10:00-15:30 hod)
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů    
Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů poskytujete souhlas k tomu, aby společnost    Kyslík pro život, s.r.o.  , IČO:    28589572  , se sídlem    Pionýrů 839 Frýdek-Místek, Místek,   (dále jako „správce“) zpracovávala Vaše osobní údaje.    Při zpracovávání osobních údajů se řídíme příslušnými právními předpisy, zejména obecným nařízením o ochraně osobních údajů („GDPR“) a zákonem o zpracování osobních údajů.      
Zpracováváme pouze osobní údaje, které jsme získali přímo od Vás, a to v rozsahu:   jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, adresa, případně rodné číslo a IČO za účelem vyřízení objednávky a uzavření smlouvy.   Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let, což je zákonná lhůta pro uchovávání účetní dokumentace.     
Při návštěvě našich webových stránek získáváme anonymní údaje technického charakteru za účelem datové analytiky pro zlepšování našich služeb a procesů a anonymních statistik pro interní použití.     
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: přepravní společnosti, externí účetní firma, poskytovatelé webu,      
Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:     

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,     
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,     
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,     
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,     
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.   
 
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.

Košík je prázdný

ČeskySlovenčina
0
 

Kontaktní údaje

© Koncentrátory kyslíku, nejlevnější kyslíkový koncentrátor na doma i do auta na baterii