Kyslíková terapie pro zvířata

Kyslíková terapie je přínosná i pro zvířata, v této kategorii naleznete různé specializované veterinární pomůcky, které provádění oxygenoterapie u zvířat umožňují. 

   

 

Značky:

 
 • Kyslíková maska pro koně MPTS 360 bez ultrasonického nebulizéru

  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 bez ultrasonického nebulizéru
  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 bez ultrasonického nebulizéru
  Maska pro koně MPTS 360 umožňující kyslíkovou terapii a nebulizaci - bez ultrasonického nebulizéru Multi Purpose Training System (MPTS 360) je maska speciálně navržena tak, aby bylo možné ji využití pro všechny koně i velbloudy. Maska je dodávána se všemi potřebnými úchyty a tak můžete s terapií ihned začít. Tyto masky byly pečlivě navrženy a přísně testovány s cílem zajistit maximální využitelnost, pohodlí zvířat a maximální efektivitu. Používání systému MPTS 360 napomáhá: zotavování ze zranění zotavování z výkonu zlepšení výkonu koně regeneraci plic prevenci a léčbě námahou vyvolaného krvácení do plic nejpokročilejším systému dodávky léků pro koně Popis masky:   
  do 10 dnů u Vás (platba předem)
  Cena 46 400,00 Kč / ks  bez DPH 38 347,11 Kč / ks  
  ks Detail
 • Kyslíková maska pro koně MPTS 360 s ultrasonickým nebulizérem

  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 s ultrasonickým nebulizérem
  Kyslíková maska pro koně MPTS 360 s ultrasonickým nebulizérem
  Maska pro koně MPTS 360 umožňující kyslíkovou terapii a nebulizaci - s ultrasonickým nebulizérem Multi Purpose Training System (MPTS 360) je maska speciálně navržena tak, aby bylo možné ji využití pro všechny koně i velbloudy. Maska je dodávána se všemi potřebnými úchyty a tak můžete s terapií ihned začít. Tyto masky byly pečlivě navrženy a přísně testovány s cílem zajistit maximální využitelnost, pohodlí zvířat a maximální efektivitu. Používání systému MPTS 360 napomáhá: zotavování ze zranění zotavování z výkonu zlepšení výkonu koně regeneraci plic prevenci a léčbě námahou vyvolaného krvácení do plic nejpokročilejším systému dodávky léků pro koně Popis masky:   
  do 10 dnů u Vás (platba předem)
  Cena 53 400,00 Kč / ks  bez DPH 44 132,23 Kč / ks  
  ks Detail
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
 
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
 • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

ČeskySlovenčina
0
 
© Kyslíkové koncentrátory na doma, na baterii i do auta