+420 770 63 29 23 (10:00-15:30 hod)
 

Inhalátory

Inhalování má lidské v historii velmi dlouhou tradici, již naši předkové věděli, že usnadňuje dýchání, mírní kašel, uvolňuje ucpaný nos a zvlhčuje sliznici při jejím podráždění. Moderní inhalátory jsou přístroje, které přeměňují kapalinu a léčivo na velmi jemné částečky mlhy. Ta je následně vdechována a díky velmi jemným mikrokapičkám je léčivo schopno se dostat až hluboko do dolních cest dýchacích, kde nastupuje rychlý účinek. Inhalátory jsou velmi účinné při léčení lokálních zánětů cest dýchacích, astmatu, alergií a jiných nemocí dýchací soustavy, jako jsou CHOPN, cystická fibróza, atd. Inhalátor je skvělou volbou jak pro děti, tak pro dospělé, obzvláště v zimních měsících, kdy napomáhá i zdravým jednicům posílit přirozenou obranyschopnost dýchacích cest. 

   

 

Značky:

 
 • Ultrazvukový inhalátor - nebulizér na baterie, do ruky - OLV-N01

  Ultrazvukový inhalátor - nebulizér na baterie, do ruky - OLV-N01
  Ultrazvukový inhalátor - nebulizér na baterie, do ruky - OLV-N01
  Ultrazvukový inhalátor - nebulizér na baterie, do ruky, na cesty - OLV-N01
  Lékařský inhalátor OLV-N01 kombinuje charakteristiky jak kompresního, tak ultrazvukového inhalátoru. Tento ultrazvukový inhalátor využívá ultrasonických vibrací k přeměně tekutého léčiva na jemné částečky mlhy. Tyto mikrokapičky se následně při inhalaci snadno dostanou hluboko do dolních cest dýchacích.  Je  Ideální pro použití při nachlazení, astmatu nebo onemocnění dýchacích cest.
  Přednosti tohoto inhalátoru:
  PřenosnýTichýÚspora energieCE & OEMModerní design Výhody tohoto ultrazvukového inhalátoru:
  Velice lehký, kompaktní a tak s ním můžete kdykoliv, kdekoliv inhalovat.Velmi tichý chod, vhodný pro domácí i venkovní použití a inhalaci i v noci.Vytváří ultra-jemné částice o velikost asi 3 µm, tím dosahuje účinného rozprašovacího efektu.
  TECHNICKÁ SPECIFIKACE: 
  do 10 dnů u Vás (platba předem)
  Cena 3 388,00 Kč   bez DPH 2 799,84 Kč   
  ks Detail
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
 
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
 • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

ČeskySlovenčina
0
 

Kontaktní údaje

© Koncentrátory kyslíku, nejlevnější kyslíkový koncentrátor na doma i do auta na baterii